Hakkımızda

Kaynağını helal kazanç sağlamak ve kısa zamanda yüksek gelir elde etmek isteyen çözüm ortaklarından alan TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD. ŞTİ. güvenilir kimliği ve profesyonel kadrosuyla yeni ve kazançlı iş fikirleriyle yola çıkmıştır.

Şirketin Isparta ilinde kurulmuş olan Kırmızı Kaliforniya Solucanı Üretim Tesisi’nin, kısa zaman içinde Konya ilinde de solucan yağı üretimiyle faaliyete başlaması hedeflenmektedir. Bilim adamları tarafından ekosistemin mimarları ve mühendisleri olarak nitelendirilen bu şaşırtıcı ve faydalı minik organizmalar, günden güne tahrip olan doğanın içinde bulunduğumuz yüzyıldaki kurtarıcıları olarak ürettikleri yüzde yüz organik gübre ile kısa zamanda hem toprakta hem de dünya ekonomisinde kendine yer edinmiştir.

Son yılların en iyi işletmelerden biri olan solucan üretiminin yanı sıra yüksek kar getirisiyle yirmibirinci yüzyılın yükselen sektörlerinden biri olan Kültür Mantarı Üretim Tesisi Diyarbakır Silvan ve Bismil’de, endüstriyel organik atıkların, hayvan gübresinin, gıda atıklarının değerlendirilmesi amacıyla Kompost Tesisi Silvan’da TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD. ŞTİ. bünyesinde faaliyete başlamış, kısa zamanda Doğu ve Güneydoğunun En Büyük Kompost Üretim Tesisi olma yolunda ilerlemektedir.

Sanayi Devrimi’nin olağan sonucu olarak ortaya çıkan doğa tahribatının tehlikeleri hakkında günümüzde edinilmiş olan farkındalık, yirmibirinci yüzyıla organik ve doğaya dost endüstrinin hakim olmasına sebebiyet vermiştir. Bu gerçekten yola çıkarak iyi işletmecilik fikirlerini konusunda uzman kadrosuyla bir araya getirerek Türkiye’de girişimcilik adına büyük bir atılım yapan TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD. ŞTİ. gücünü hem ekosistemi koruma amacı taşıyan hem de bu yolla en iyi işletmeciliği yapmaya karar veren çözüm ortaklarıyla paylaşarak doğru ve güvenilir adımlarla büyümektedir.

En önemli prensibi vicdan rahatlığıyla helal gelir elde ederek bu yolda birlikte yürümeye karar veren çözüm ortaklarına dürüst ve açık iletişim yöntemi ve anapara koruma garantisiyle hizmet sunmak olan TOPRAĞIN SESİ TARIM LTD. ŞTİ., her geçen gün daha da güçlenerek yeni kazanç kapıları açmaktadır. Temmuz 2017’de Ceo Ödeme Hizmetleri A.Ş.'nin tescilli bir markası olan FaturaTim ile yapılan sözleşme ile bayilik anlaşması imzalanmıştır.